O hoteli

Horský hotel TOTEM sa nachádza v Nízkych Tatrách, v úbočí kopca Lajštroch nad sedlom Čertovica (1238 m.n.m.), ktoré spája cestou I.triedy Liptov (Liptovský Hrádok) a Horehronie (Brezno, Podbrezová).

Čertovica je známe lyžiarske a turistické stredisko. V blízkom okolí je veľa možností na športové, turistické, relaxačné a ďalšie aktivity, ktoré poskytuje lyžiarske stredisko Jasná zo severu a juhu Chopku, športové a  rekreačné stredisko Tále s golfovým ihriskom, Aquapark Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši, termálne kúpaliská Bešeňová a Liptovský Ján, konská farma Ajax v Mýte pod Ďumbierom, či turistické chodníky Nízkych Tatier.

Horský hotel TOTEM je v prevádzke od roku 2004. Hotel je špecifický horským charakterom, ktorý podčiarkuje prekrásny výhľad na okolitú prírodu, ladením interiéru izieb v štýle prírodného dreva, ktorý im dáva útulný charakter, priestorovou odlišnosťou izieb a "domácou kuchyňou".

Ubytovacia kapacita hotela je 28 osôb, ktorá sa dá rozšíriť prístelkami na kapacitu 40 osôb. Izby sú 2-lôžkové, pre náročnejších sú k dispozícii apartmány. Hotel je vybavený satelitným systémom a napojením na internet. K dispozícii je jedáleň s kapacitou 40 miest s denným barom a nočný bar vybavený krbom s kapacitou 40 miest. Na regeneráciu síl slúži relax-centrum so saunou a vírivou vaňou. V lete je príjemné posedenie pod prístreškom pri otvorenom krbe.

Hotel je vhodný nielen na individuálne pobyty a rodinné pobyty s deťmi, ale aj na usporadúvanie osláv, firemných akcií a školení.